Červené vína

Frankovka / Cabernet, akostné

0,75 l / 10,00 €

Karpatská Perla, Slovensko, suché
Víno má intenzívnu fialkovo rubínovú farbu. Aróma vína sa nesie po škorici, vyzretom kôstkovom ovocí a korení. Chuť kopíruje aromatické vnemy, pričom je šťavnatá, jemná a čistá.

Svätovavrinecké, akostné

0,75 l / 11,00 €

Karpatská Perla, Slovensko, suché
Víno intenzívnej červeno-fialovej farby. Vo vôni dominujú sušené slivky, čierna čerešňa a višňa. Plná ovocná chuť s výrazným odrodovým charakterom je podporená zaujímavo štruktúrovanými trieslovinami. Je to ovocné, plné a harmonické víno vhodné k dlhodobej archivácii. Zrením vo fľaši bude kvalita vína narastať a začne sa objavovať zamatová jemnosť a harmónia v chuti.

Frankovka modrá, akostné

0,75 l / 11,00 €

Winterberg, Slovensko, suché
Elegantné víno rubínovo-červenej farby, jemne výraznej arómy a zamatovej chuti s vyšším obsahom trieslovín. Typická je  jemná adstringencia, plnosť a vyrovnaná kyslosť. Charakteristický odrodový buket po zrelom ovocí, jemná dubová, škoricová vôňa.

Nero d’Avola

0,75 l / 11,00 €

Feudo Arancio, Taliansko, suché
Farba vína je intenzívna rubínovo červená, so zábleskami oranžovej. Chuť vína je charakteristická svojou ovocnou chuťou plodou lesa, višní a granátové jablka. Hodí sa k tmavej hydine a tmavým mäsám.

Cabernet Sauvignon, výber z hrozna

0,75 l / 13,00 €

Chowaniec & Krajčírovič, Slovensko, suché
Farba je intenzívne červená až jasno tehlovočervená, vonia po čiernych ríbezliach, môžu sa vyskytnúť jemné fialkové tóny alebo tóny pripomínajúce vôňu cédrového dreva, prípadne čierne korenie. Buket je výnimočný, typický odrodový.

Dunaj, výber z hrozna

0,75 l / 14,00 €

Víno Nichta, Slovensko, suché
Tmavočervená farba prezrádza plnšie a mohutnejšie víno. Vôňa je výrazná, dominujú sušené slivky a jahodový kompót. Chuť je krásne zladená s vôňou, je príjemná, plná, extraktívna a samozrejme ovocná.

Carrascal Cabernet / Merlot / Malbec

0,75 l / 14,00 €

Bodega Weinert, Argentína, suché
Nádherná a plná červená farba s fialovými až modrými okrajmi. Víno očarí ovocnou arómou, čiernym bobuľovým ovocím a vanilkou. V chuti objavíme tóny kvalitnej horkej čokolády. Kyselinka krásne dopĺňa telo tohto vína a predlžuje jeho čistú dochuť. Hodí sa ku steakom, tataráku a ťažkým mäsám.

Vivanco Tempranillo Crianza

0,75 l / 16,00 €

Dinastia Vivanco, Španielsko, suché
Farba je intenzívna, čerešňovo-červená s fialovými odleskami, iskrivá a „hustá“. Aróma je široká, pripomína zrelé červené ovocie s nádychom vanilky a korenín. V ústach sa prejaví výborná štruktúra s tónmi ovocia a výborne integrovanými praženými odtienkami v jadre. Víno má elegantný a perzistentný koniec.